آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
از خودرو چینی شبیه تویوتا لندکروزر رونمایی شد +عکس

در حالی که این روزها بازار چین پر از خودروهای برقی و هیبریدی شده است اما در این میان هستند خودروسازانی که هنوز به موتور های V8 وفادار مانده اند و خودروی مورد بحث ما نیز یکی از همین مدل ها است. شاید تاکنون کمتر خودروی چینی هشت سیلندری دیده باشید اما این مدل که توسط گروه خودروسازی CHTC به تولید رسیده یکی از همین مدل ها است که آن را باید یک کپی چینی از تویوتا لندکروزر دانست. در بسیاری از بخش ها CHTC شباهت زیادی به تویوتا لندکروزر دارد و حتی در زیر کاپوت نیز همانند لندکروزر از یک موتور هشت سیلندر ۴.۶ لیتری قدرتمند استفاده می کند.

شرکت CHTC یکی از شرکت های بزرگ چینی است که از تولید خودرو تا تولید محصولات شیمیایی، سموم و فروش خودرو فعالیت دارد.

معرفی خودرو مجله خودرو ماشین چینی لندکروز چینی کپی کاری چینی ها قیمت لندکروز قیمت شاسی بلند چینی قیمت تویوتا لندکروز دنیای خودرو دلیل پیشرفت چین خودروسازان چینی اخبار صنعت خودروسازی آرم ماشین های چینی

محصولات CHTC در بازار چین با برند هنگتین اتو به فروش می رسند و شامل خودروهای متنوعی از اتوبوس های برقی و کامیون های برقی هستند. این شرکت همچنین مالک برند آلمانی Ginaf است که کامیون های سنگین تولید می‌کند.

البته این اس یو وی جدید هشت سیلندر با برندی متفاوت با هنگ تین و با نام تیانما به فروش خواهد رسید. جالب است بدانید خودروی شاسی بلند دیگری نیز در چین با نام تیانما به فروش می رسد که آن نیز یک شاسی بلند بوده ولی از یک شرکت دیگر است!

منبع : خودروبانک

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »