آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
جنجال گربه آزاری مهریار برادر شقایق دهقان با طعم خیانت +عکس و فیلم

مهریار دهقان با آزار یک گربه از دیروز با واکنش شدید کاربران اینستاگرام قرار گرفته است.

مهریار برادر شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون و همسر مهراب قاسم‌خانی است.

بر اساس گفته‌های خود مهریار این گربه متعلق به فرد مذکری! است که به خانه و کاشانه او نفوذ کرده و زندگی زناشویی او را به ویرانه تبدیل کرده است.

مهریار دهقان کیست غرب زدگی در ایران غرب زدگی چیست سبک زندگی غربی چگونه است روشنفکرنمایان روشنفکرنما کیست داستان خیانت دوست خیانت همسر خیانت زن متاهل خانواده شقایق دهقان حیوان آزاری بیوگرافی مهراب قاسم خانی بیوگرافی شقایق دهقان اخبار جنجالی احمقها را معروف نکنیم احمق های مجازی

شقایق دهقان با انتشار فیلمی از عذرخواهی برادرش می‌نویسد:

از دیروز فیلمی با تصاویر بسیار ناراحت‌کننده در فضای مجازی پخش‌شده که در آن برادر من گربه‌ای را در جریان یک اختلاف خانوادگی مورد آزار قرار داده و طرف مقابل هم به‌منظور انتقام‌گیری، فیلم را در فضای مجازی منتشر کرده. به عنوان کسی که به جریان آزاد اطلاعات اعتقاد دارد، گسترش بدون تبعیض این نوع اخبار را به نفع اصلاح رفتارهای اشتباه در جامعه میدانم.

«خدا را شکر حال گربه خوبه و جای نگرانی نیست.

متأسفانه آقای مهریار یک‌لحظه در شرایط روحی بدی قرار گرفتند و مجبور به آن کار شدند و حالا از کرده خود پشیمان و از همه عزیزان عذرخواهی کردند.

خدا را شکر در حال حاضر گربه در صحت و سلامت کامل هست و نه هیچ‌گونه آسیبی بهش رسیده و نه قراره برسه.

یک سری مسائل خانوادگی برای آقای مهریار دهقان پیش‌آمده که با کمک پلیس حل خواهد شد. کاملاً شخصی و به کسی ارتباط پیدا نمی‌کند.

کسانی که فحاشی و هتاکی کردند، زود قضاوت کردند و نفرین کردند؛ برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که دست از قضاوت‌های نابجای خودشان بردارند.

این فیلم به‌هیچ‌وجه توجیه اشتباه نیست، بلکه فقط برای معذرت‌خواهی است.»

ماجرای مهریار برادر شقایق دهقان

این ماجرا همان‌طور که شقایق دهقان می‌گوید یک مسئله شخصی است؛ اما با توجه به انتشار گسترده آن در صفحه‌های اجتماعی مختصری درباره آن می‌نویسیم. بر اساس اظهاراتی که خود مهریار دارد این‌گونه استنباط می‌شود که جوانی با خانم وی ارتباط می‌گیرد و به خانه او رفت‌وآمد می‌کند. مهریار با وجود توصیه و حرف‌های نزدیکانش، به رفتار متفاوت همسرش مشکوک نمی‌شود. همسرش برای مدت طولانی از او به صورت غیابی طلاق می‌گیرد و به ارتباط خودش با آن جوان در منزل مسکونی مهریار ادامه می‌دهد. مهریار که به خانه می‌آید همه وسایل آن جوان ازجمله ویولن، گربه و … را می‌بیند و خشمگین می‌شود و باقی داستان

منبع : خرداد نیوز

 ارسال در حدود 1 هفته قبل  ادامه مطلب »