آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
درخواست قصاص برای عامل نخستین جنایت سال ۹۷

فرزندان عامل نخستین جنایت سال ۹۷، با حضور در پلیس آگاهی برای پدرشان درخواست قصاص کردند. مرد خشمگین ساعتی بعد از تحویل سال همسرش را کشته بود.

قتل همسر قتل خانوادگی حوادث تهران اخبار قتل اخبار جنایی اخبار تهران

غلامحسین، مرد میانسالی است که در پی اختلاف خانوادگی همسرش را بعد از تحویل سال ۹۷ در خانه مادرزنش در خیابان مدنی با ضربه‌های چاقو کشت و مادرزنش را زخمی کرد. او ساعاتی بعد از جنایت تسلیم پلیس شد. با دستور بازپرس محسن مدیر روستا، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تحقیقات از متهم آغازشد و او به قتل با انگیزه اختلاف خانوادگی اعتراف کرد . دیروز مادرزن متهم به قتل همراه سه نوه‌اش با حضور در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران از عامل جنایت شکایت کرده و برایش قصاص خواستند.

مادر مقتول به بازپرس جنایی گفت: دامادم کار و درآمد درستی نداشت، همیشه دخترم را اذیت می‌کرد، همین باعث شد او و بچه‌هایش از ترس جانشان به خانه من پناه بیاورند. آن شب بعداز سال نو، دامادم در خانه‌مان را شکست و به زور وارد شد. او چاقو به دست داشت و موهای دخترم را گرفت و کشید و می‌خواست او را با خود ببرد. بچه‌ها شوکه بودند. دامادم با چاقو بشدت دخترم را زخمی کرد، من برای نجات دخترم رفتم که مرا هم زخمی کرد و با شنیدن صدای همسایه‌ها، فرارکرد.پسر ۱۹ ساله مقتول نیز گفت: پدرم نقاشی ساختمان می‌کرد اما چند سال بود کار درستی نداشت و مادرم بسختی به زندگی‌مان سر و سامان می‌داد. پدرم همیشه ما را کتک می‌زد. از ۹ ماه پیش به خانه مادربزرگمان آمدیم اما پدرم همچنان مزاحم ما بود. سه روز قبل از جنایت مادرم طلاق غیابی گرفت. شب عید هم پدرم به خانه آمد و مادرم را کشت.

این پسر به همراه خواهر نوجوان و برادرش برای پدر خانواده درخواست قصاص کردند.

اخبار تهران اخبار جنایی اخبار قتل حوادث تهران قتل خانوادگی قتل همسر

 ارسال در حدود 8 ماه قبل  ادامه مطلب »