آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
رئیس زازی به کابل انتقال داده شد/هنگام سخنرانی رئیس جمهور گریه می کردم

رئیس زازی به کابل انتقال داده شد/هنگام سخنرانی رئیس جمهور گریه می کردم

به گزارش خبرگزاری آوا، شاه حسین مرتضوی، معاون سخنگوی رئیس جمهور می گوید که با هماهنگی ریاست عمومی دفتر مقام عالی ریاست جمهوری، رئیس زازی همراه با مادرش از هرات به کابل منتقل گردیدند.

آقای مرتضوی افزود که به لوی سارنوالی و ستره محکمه افغانستان وظیفه سپرده شد تا تمام دوسیه های حقوقی آنان را به زودترین فرصت ممکن مورد بررسی قرار دهند.

همزمان بااین ویدیوی از رئیس زازی از سوی شاه حسین مرتضوی منتشر شده است که در آن رئیس زازی، رئیس جمهور را شخص “وطن پرست” خطاب می‌کند و می‌گوید که نسبت علاقه‌ای که به رئیس جمهور دارد، هنگام سخنرانی او گریه می‌کرده است.

او می گوید که بر سر زمین و جایداد با برادرش که به گفته او، رئیس شورای ولایتی پکتیا است، دعوای حقوقی دارد؛ از این خواسته تا صدای خود را به رئیس جمهور برساند.

زازی در این ویدیو مدعی شده که رئیس جمهور هنگامی که صدای او را شنید خودش به سمت او آمد و محافظش که مانع وی شده بود را “تیله” کرد و گفت که در حکومت من کسی نیست که دهن مردم را ببندد.

وی همچنان می افزاید که رئیس جمهور حدود ۲۰ دقیقه با وی صحبت کرده و وعده رسیدگی به دوسیه او را داده است.

روز پنج‌شنبه‌ی هفته‌ی گذشته هنگامی که رئیس زازی می‌خواست در پایان مراسم سخنرانی رئیس‌جمهور غنی در هرات، مشکلش را با صدای بلند با آقای غنی در میان بگذارد،‌ با واکنش تند محافظان رییس‌جمهور غنی مواجه شده و محافظان رییس‌جمهور غنی رئیس‌زازی را به شدت لت و کوب و او را به زندان منتقل کردند.

به دنبال این رویداد، تصاویری نیز در رسانه‌های اجتماعی منشتر شد که نشان می‌داد رئیس‌جمهور غنی این جوان را با سیلی زده است.

این رویداد با واکنش‌های گسترده‌ در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد تاجایی که اهمیت افتتاح راه لاجورد نیز تحت شعاع قرار گرفت.

روایت دیگر اما این است که رییس‌جمهور یکی ازمحافظانش را که مانع فرد معترض شده بود،‌ با سیلی زده و سپس سالن را ترک کرده است.

 ارسال در حدود 1 ماه قبل  ادامه مطلب »