آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
زمان بازی پرسپولیس و السد قطر +پیش بازی

دیدار حساس ۲ تیم فوتبال پرسپولیس و السد قطر در چارچوب هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

این بازی برای هر ۲ تیم فوتبال پرسپولیس و السد قطر از اهمیت خاصی برخوردار است و به نوعی این دیدار جدال صدرنشینی گروه C هم محسوب می شود و صدرنشین این گروه با تیم دوم گروه A بازی می کند.

سرخپوشان پایتخت بعد از کسب قهرمانی زود هنگام لیگ هفدهم تمرکزشان را روی بازی های لیگ قهرمانان آسیا گذاشتند تا در این رقابتها به موفقیت دست یابند. آنها قصد دارند برابر السد قطر از میزبانی خود نهایت استفاده را کنند و با حمایت هواداران خود با برتری برابر حریف قطری خود صدرنشین گروه C شوند اما کار سختی برابر تیم قدرتمند قطری دارند.

شاگردان برانکو بعد از کسب قهرمانی زود هنگام در لیگ برتر انگیزه شان کاهش یافته است و این موضوع برابر تیم پارس جنوبی جم به خوبی احساس می شد. به هر حال برانکو باید برای بی انگیزگی بازیکنان خود چاره ای بیاندیشد تا تیمش برابر السد قطر دچار مشکل نشود.

فرشاد احمد زاده و محسن ربیع خواه در بازی با پارس جنوبی جم با مصدومیت مواجه شدند و برانکو در نشست خبری بعد از بازی اعلام کرد که این ۲ بازیکن به بازی با السد قطر نمی رسند. البته بعد از اخذ جواب ام آر آی مشخص شد ربیع خواه با پارگی رباط صلیبی مواجه است و احتمال عمل جراحی بر روی پای آسیب دیده اش وجود دارد که در این صورت چند ماه قادر به همراهی تیمش در بازی های لیگ برتر نیست.

به نظر می رسد که برانکو با مصدومیت احمد زاده از مسلمان برابر السد قطر استفاده کند تا در این بازی با مشکل مواجه نشود.

در آن سوی میدان، تیم السد قطر با ۱۲ امتیاز صدرنشین گروه C  مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا است. این تیم با یک تساوی هم صدرنشین این گروه خواهد بود و در مرحله حذفی با تیم دوم گروه A بازی می کند.

تیم السد قطر در بازی آخر خود در لیگ ستارگان قطر برابر الخریطیات با نتیجه ۹ بر صفر پیروز شد و با روحیه مضاعف به ایران می آید تا مقابل تیم پرسپولیس صف آرایی کند.

تیم السد قطر مصدوم و محرومی برابر پرسپولیس ندارد و بازیکنان شاخص و مصدوم این تیم از جمله ژاوی، پورعلی گنجی، بغداد بونجاح و حسین الهیدوس می توانند در هفته پایانی لیگ برتر تیم خود را همراهی کنند.

به هر حال پرسپولیسی ها به حمایت هواداران پرشور خود در بازی پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نیاز مبرم دارند تا با برتری برابر حریف قطری خود به عنوان صدرنشین از گروه خود به مرحله بعد صعود کنند.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه ۳ بر یک به نفع تیم السد قطر به پایان رسید و بغداد بونجاح آقای گل این تیم قطری در این بازی ۲ گل به ثمر رساند.

به هر حال تیم پرسپولیس قصد دارد جبران شکست بازی رفت را کند اما کار سختی برابر بازیکنان آماده و سرحال تیم السد قطر دارد.

همچنین ژاوی ستاره سابق تیم بارسلونا و بازیکن فعلی السد قطر همراه با تیم خود به تهران سفر می کند تا برابر پرسپولیس صف آرایی کند. ژآوی در بازی رفت این ۲ تیم یکی از بازیکنان موثر السد بود و بازیکنان پرسپولیس باید مراقب پاس های دقیق این بازیکن شاخص باشند.

غایبان پرسپولیس

پرسپولیس برای بازی فردا دو غایب دارد. محسن ربیع خواه که شدیدا مصدوم شده، فرشاد احمدزاده هم ظاهرا آسیب دیده است.

آمار

*السد و پرسپولیس یک بار در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که آن تک بازی با برد السد همراه شد.

*السد ۱۵ بار با ایرانی ها بازی کرده است که صاحب ۴ برد، ۶ مساوی و ۵ باخت شده است.

*این بازی دوازدهمین تقابل پرسپولیس با تیم های قطری در لیگ قهرمانان آسیاست. پرسپولیس در ۱۱ بازی قبلی ۴ پیروزی، ۴ شکست و ۳ تساوی به دست آورده است.

*پرسپولیس فصل گذشته در مرحله گروهی با الریان قطر هم گروه بود در بازی رفت سه –یک به الریان باخت و در بازی برگشت دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. در یک هشتم نهایی هم با لخویا بازی کرد، بازی رفت در تهران صفر-صفر شد، پرسپولیس بازی برگشت را یک-صفر برد.

* پرسپولیس در پنج بازی قبلی سه گل دریافت کرده که هر سه گل از السد بوده است.

*پرسپولیس بهترین خط دفاع گروه است و السد بهترین خط حمله.

دیگر بازی گروه:

الوصل امارات -نسف قرشی ازبکستان

نحوه حضور در لیگ قهرمانان آسیا:

پرسپولیس قهرمان فصل قبل لیگ ایران/ صعود مستقیم

السد، قهرمان جام حذفی قطر/ صعود مستقیم

جایگاه در جدول گروه:

پرسپولیس با ۱۰ امتیاز دوم

السد با ۱۲ امتیاز اول

نتایج قبلی در آسیا:

پرسپولیس: پرسپولیس ۳- نسف قرشی صفر، السد ۳- پرسپولیس یک، پرسپولیس ۲- الوصل صفر، الوصل صفر- پرسپولیس یک، نسف قرشی صفر- پرسپولیس صفر،

السد: الوصل یک- السد ۲، السد ۳- پرسپولیس یک ، نسف قرشی یک – السد صفر، السد ۴- نسف قرشی صفر، السد ۲- الوصل یک

آخرین نتایج:

پرسپولیس یک- پارس جنوبی جم یک

السد ۹- الخریطیات یک

جایگاه در لیگ داخلی:

پرسپولیس با ۶۱ امتیاز از ۲۸ بازی قهرمان لیگ ایران

السد با ۴۹ امتیاز از ۲۲ بازی نایب قهرمان لیگ ستارگان قطر

پنج بازی آخر:

پرسپولیس: برد، مساوی، مساوی، باخت، برد

السد: برد، برد، باخت، برد، باخت

بهترین گلزن در لیگ:

پرسپولیس: علی علیپور با ۱۸ گل

السد: بغداد بونجاح با ۱۶ گل

بهترین گلزن آسیایی:

پرسپولیس: علی علیپور با ۳ گل

السد: بغداد بونجاح با ۷ گل

داور: پررا کریشانتا(سریلانکا)

دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷،هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸

پرسپولیس ایران- السد قطر (گروه C)

ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران

بلیت بازی پرسپولیس و السد قطر به روال بازی‌های قبلی، در روز برگزاری مسابقه در ورزشگاه آزادی عرضه خواهد شد. بلیت‌های این بازی به قیمت ۲۰ هزار تومان برای جایگاه، ۱۵ هزار تومان برای روبه‌روی جایگاه و ۱۰ هزار تومان برای پشت دروازه‌ها و طبقه دوم ورزشگاه خواهد بود.

تیم‌های پرسپولیس و السد فردا از ساعت ۱۹:۳۰ در آخرین بازی مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

لیگ فوتبال قطر لیست بازیکنان السد قطر قیمت بلیط ورزشگاه آزادی بلیت بازی پرسپولیس برنامه لیگ قهرمانان آسیا برنامه بازیهای پرسپولیس بازیکنان خارجی السد قطر بازی پرسپولیس امروز ساعت چنده اخبار لیگ قهرمانان آسیا اخبار پرسپولیس
 ارسال در حدود 8 ماه قبل  ادامه مطلب »