آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
لیست ده ولایت دیگر تکمیل و نهایی شده است

لیست  ده ولایت دیگر تکمیل و نهایی شده است

علی رضا روحانی؛ سخنگوی کمیسیون شکایات انتخاباتی با بیان اینکه،لیست نهایی نتایج ۹ ولایت پیش از این به کمیسیون انتخابات ارسال شده بود، اظهار داشت:  لیست نهایی ده ولایت دیگر  نیز تکمیل شده ، اواخر امشب یا فردا در اختیار کمیسیون انتخابات قرار می گیرد.

پیش از این نهاد‌های ناظر انتخاباتی، نماینده‌های احزاب سیاسی و برخی نامزدان معترض گفته اند که انتخابات در کابل و روند بازشماری و تفتیش آن با تقلب، خرید و فروش آرا و انواع جرایم به همراه بوده است.

سران حکومت وحدت ملی از جمله سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری نیز از تخطی، فساد و تقلب در کمیسیون‌های انتخاباتی سخن زده است.

از سوی هم کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان می گوید که کار تخنیکی لیست نهایی ۹ ولایت تکمیل شده و احتمالا فردا اعلام شود.

ذبیح سادات؛ معاون سخنگوی کمیسوین شکایات انتخاباتی گفت : “لیس نه ولایت قبلاً از سوی کمیسیون شکایت فرستاده شده و کار‌های تخنیکی‌اش به اتمام رسیده و منتظر فیصله رهبری کمیسیون را دارد و ممکن نه ولایت اگر رهبری کمیسیون فیصله کنند فردا اعلان شود.”

برخی از نامزدان که در لیست ابتدایی راه نیافته اند، انتظار عدالت از سوی کمیسیون شکایات انتخاباتی را می کشند، دیده شود که این کمیسیون خواهد توانست تا حق را به حقدار بسپارد، پرسش که گذشت زمان به آن پاسخ خواهد داد.

 

مرجع : آزادی رادیو

شنبه ۲۹ جدی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۶

 ارسال در حدود 1 ماه قبل  ادامه مطلب »