آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
نارسایی‌های روز انتخابات قابل پیش‌گیری بود/ نگران از دست رفتن مجدد اعتماد مردم به انتخابات هستم

نارسایی‌های روز انتخابات قابل پیش‌گیری بود/ نگران از دست رفتن مجدد اعتماد مردم به انتخابات هستم

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، دکتور داکتر عبدالله عبدالله شب گذشته در گفتگو با طلوع‌نیوز با بیان نارسایی‌ها موجود در روند انتخابات روز شنبه گفت:با توجه به تجربۀ رأی‌دهی  من خودم هم هنگامی که رأی می‌دادم حرف ع در فهرست پیدا نمی‌شد و  در فهرست رای دهندگان دچار مشکل شدم.
 
با این همه آقای عبدالله تصریح کرد: «نارسایی‌هایی در روند انتخابات بودند که قابل پیش‌گیری بودند».
 
وی با نگرانی افزود: «نگرانی من این است که یک بار دیگر مردم اعتمادش را نسبت به انتخابات از دست بدهند».
 
اما با این وجود، رئیس اجرایی حکومت وحدت ملی تأکید کرد که حضور گستردۀ مردم در انتخابات مجلس نمایند‌گان، نشان داد که مردم از میان خشونت و تروریسم، دموکراسی و مردم سالاری را می‌خواهند.
 
وی گفت: «پیام انتخابات رد تروریسم، خشونت و توطیه‌های دشمنان، توسط مردم است. من از صمیم قلب از مردم تشکر می‌کنم که با همه تهدیدات به پای صندوق‌های رای رفتند».
 
دکتور عبدالله خاطرنشان کرد که مردم باید به این مسأله اعتماد داشته‌ باشند که به شکایت‌های‌شان بر اساس قانون انتخابات و بررسی شکایت‌ها بررسی خواهد شد.
 
وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو به سوالاتی در مورد انتخابات ریاست جمهوری پاسخ داد و گفت که امیدوار است این انتخابات در زمان معین آن برگزار شود.
 
رئیس اجرایی حکومت در پاسخ به این پرسش ‌که آیا در انتخابات ریاست‌جمهوری خودش را نامزد می‌کند یا نه، گفت: «به زمان اعلام نام‌های نامزدان انتخابات ریاست‌جمهوری بیست روز دیگر مانده است و در آن زمان معلوم خواهد شد».
 

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »