آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
والی پروان: برخی از مقامهای بلند پایه‌ی حکومتی از جنایتکاران حمایت می‌کنند

والی پروان: برخی از مقامهای بلند پایه‌ی حکومتی از جنایتکاران حمایت می‌کنند

به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا)، فضل الدین عیار؛ والی پروان در روز گرامی داشت از سوم دسامبر؛ روز جهانی افراد دارای معلولیت گفت:” بیشتر کسانیکه در ولایت پروان دست به اختطاف، قتل و یا هم کشتار افراد ملکی میزنند عموماً از بستگان یکی از مقامهای بلند پایه ای حکومتی بوده و یا هم توسط این مقامها حمایت می‌شود.”

آقای عیار هرچند از مقام مشخصی نام نبرد اما می‌گوید که شماری از مقامهای بلند پایه دولتی و برخی از نماینده های مردم این ولایت در شورای ملی از جنایت کاران حمایت می‌کنند.

اقای عیار به افراد مسلح غیر مسوول و اختطاف گران هشدار میدهد ، که به زودترین فرصت آنان را شناسایی و از مجرای قانون آنها را مجازات خواهد کرد.

این تنها والی پروان نیست که برخی از مقامات این ولایت را به حمایت از گروه های غیر قانونی و آدم ربایی و اختطاف متهم می‌کند، بلکه چندی قبل آمر امنیت فرماندهی پولیس این ولایت نیز به دلیل آزادی مجرمین از سوی نهادهای عدلی و قضایی شکایت کرده بود.

ضیا الرحمن فایز سید خیلی؛ آمر امنیت ولایت پروان می‌گوید، افرادی که به اتهام قتل و یا هم قاچاق مواد مخدر از سوی پولیس دستگیر میشوند، پس از معرفی به نهادهای عدلی و قضایی دوباره آزاد می‌شوند.

در این اواخر قتل های هدف مند، قاچاق مواد مخدر و اختطاف به منظور باج گیری در ولایت پروان افزایش یافته و این موضوع باعث نگرانی برخی از شهروندان این ولایت شده است.

چهارشنبه ۱۴ قوس ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۸

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »