آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
پایگاه خبری تحلیلی اخباربانک – تحلیلی از عملکرد ۶ ماهه بانک ملت بدون لحاظ کردن تسعیر ارز

به گزارش مقالات بی نظیر، در جریان انتشار گزارش عملکرد ۶ ماهه شرکت های بورسی و فرابورسی در کدال، عصر دیروز بانک ملت اقدام به ارایه این گزارش و اعلام کرد که بدون لحاظ کردن تسعیر ارز ، طی نیمه اول قادر به پوشش ۸۱ ریالی هر سهم شده است.

در این رابطه در حالی نماد این بانک ۵ هزار میلیارد تومانی دیروز به دلیل رشد بیش از ۲۰ درصدی بسته و برای امروز آماده بازگشایی شده که کارگزاری آبان در تحلیلی اعلام کرد بانک ملت در دوره ۶ ماهه اول سال جاری ۶٫۷ هزار میلیارد تومانی سود و وجه التزام تسهیلات اعطایی گزارش کرده که از این لحاظ تقریبا نزدیک به عملکرد دوره مشابه سال گذشته است اما سود حاصل از سرمایه گذاری ها ۸۹ درصد افزایش داشته که نهایتا درآمدهای مشاع بانک با رشد ۱۱ درصدی همراه شده است.

سود علی الحساب پرداختی به سپرده گذاران با کاهش ۵ درصدی گزارش شده که این کاهش، سبب شده سهم بانک از درآمدهای مشاع ۱۰،۰۷۰ میلیارد ریال مثبت اعلام شود. در حالی که در دوره مشابه سال گذشته بانک در این بخش رقم منفی ۲،۰۵۴ میلیارد ریالی را گزارش کرده بود.

بنابراین سودده شدن بانک در این بخش از جمله نکات قوت محسوب می شود که به مدد کاهش سودهای پرداختی به سپرده گذاران رخ داده است.

درآمدهای غیر مشاع بانک با کاهش ۵ درصدی ۳۸،۴۳۰ میلیارد ریال و هزینه ها نیز با رشد ۲۱ درصدی بیش از ۴۳،۸۷۸ میلیارد ریال اعلام شده است.

در این بخش هزینه مطالبات مشکوک الوصول بانک با رشد ۵۳ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۴،۲۴۳ میلیارد ریال اعلام شده است.

 

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »