آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
پیدا شدن مأمور مخفی نیروی هوایی امریکا پس از ۳۵ سال

پیدا شدن مأمور مخفی نیروی هوایی امریکا پس از ۳۵ سال

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، ویلیام هاوارد هیوز مأمور برنامه‌ریزی و تحلیل برای یک برنامه کنترلی سری ناتو بوده و آخرین بار در سال ۱۹۸۳ در حال برداشت هزاران دالر پول از بانک مشاهده شده بود.

دفتر پژوهش‌های ویژه نیروی هوایی امریکا در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد این مرد که افسر پایگاه هوایی کرتلند بود و یک مأمور امنیتی زبردست به شمار می‌رفت در پی ظن مأموران به استفاده از هویت جعلی برای سرمایه‌گذاری، به دام افتاد و در منزلش دستگیر شد.

آقای هیوز که خلبان هم هست در حال حاضر به اتهام ترک خدمت به پایگاه هوایی شهر فیرفیلد در ایالت کالیفرنیا منتقل شده است.

او در نخستین اظهار نظر پس از دستگیری گفته است از زندگی در پایگاه‌های نظامی خسته شده و برای همین از آنجا بیرون آمده است و از همان زمان با هویت دیگری به زندگی خود ادامه داده است.

ویلیام هاوارد هیوز که متخصص ارشد پایش راداری بود، در دوران جنگ سرد، در مرکز فرماندهی و سامانه پایش ارتباطات امریکا کار می‌کردکه در زمان ناپدید شدن ۳۳ سال داشته و مجرد بوده است.

هیوز آخرین بار در سال ۱۹۹۳ در بازگشت از تعطیلات دو هفته‌ای در اروپا از بانکی در آلبوکرک امریکا نزدیک به ۲۸ هزار دالر پول دریافت کرد.

در بیانیه نیروی هوایی امریکا آمده است که هیچ نشانه‌ای مبنی بر همکاری این مأمور پیشین با جاسوسان یا مأموران امنیتی شوروی سابق در دست نیست.

 ارسال در حدود 7 ماه قبل  ادامه مطلب »