آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
۲۹ عملیات مشترک، کوماندویی و حمله هوایی در ۲۴ ساعت گذشته/ کشته شدن ۴۰ پاکستانی در غزنی

۲۹ عملیات مشترک، کوماندویی و حمله هوایی در ۲۴ ساعت گذشته/ کشته شدن ۴۰ پاکستانی در غزنی

وزارت دفاع میگوید که نیروهای امنیتی و دفاعی کشور در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۳ عملیات مشترک، ۲۳ وظایف خاص کوماندویی و ۳ ضربه هوایی را به منظور از بین بردن لانههای دشمن و رفع تهدیدات انجام دادهاند.
 
به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در یک خبرنامه وزارت دفاع آمده است که علاوه بر این فعالیت‌ها، نیروهای هوایی ۹۰ پرواز را به حمایت نیروهای اردوی ملی اجرا نموده که در نتیجه  ده‌ها دهشت‌افگن کشته، ۷ تن زخمی و ۱۷ تن دیگر دستگیر گردیده‌اند .
 
در ادامه این خبرنامه آمده است، این عملیات به حمایت قوای هوایی در ولایات ننگرهار، لغمان، کاپیسا، غزنی، میدان وردک، زابل، هرات، فراه، بلخ، قندز، سمنگان و هلمند راه‌اندازی گردیده است.
 
در نتیجه یک  عملیات در ولسوالی جاغوری ولایت غزنی، ۲۵ دهشت افگن کشته و مقداری سلاح و مهمات به دست نیروهای امنیتی افتاده است.
 
هم‌چنین در ولسوالی‌های گرشک، نادعلی و ساحه بابا جی مرکز ولایت هلمند، ۱۵ دهشت افگن کشته و مقداری سلاح و مهمات از بین برده شده  است.
 
از سوی دیگر، در ولسوالی صیاد ولایت سرپل ۴ دهشت افگن کشته و ۵ تن دیگر زخمی شده و در ولسوالی ادرسکن ولایت هرات نیز یک دهشت افگن کشته و یک عراده موترسایکل به دست آمده است   .
 
به گزارش وزارت دفاع، همچنان در اثر ضربات هوایی  در ولسوالی های ناوه، گیلان و خوگیانی ولایت غزنی، ۷۲ دهشت افگن به شمول ۴۰ تروریست پاکستانی و یک تن از قوماندانان محلی طالبان به نام جبار کشته، ۲ تن زخمی، ۱۷ تن دستگیر و  ۱۸ عراده موتر، ۴۵ عراده موترسایکل از بین برده شده است.
 
از سوی دیگر، در نتیجه عملیات تصفیوی نیروهای کماندو و ضربه هوایی در ولسوالی نرخ ولایت میدان وردک، ۶ دهشت‌افگن هلاک گردیده‌اند.
 

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »